Lö 2018-02-17 08:00 |
P8L-1 |
13 |
Aspudden Tellus lag A -
Stockholm City FC P11
|
Hall A |
Ulf Arkfelt |
|
Lö 2018-02-17 08:19 |
P8M-1 |
16 |
BP 3 -
Ängby P10 Grön A
|
Hall A |
Ulf Arkfelt |
|
Lö 2018-02-17 09:16 |
P8M-1 |
26 |
Ängby P10 Grön A -
Hammarby P2010-9
|
Hall B |
Ulf Arkfelt |
|
Lö 2018-02-17 09:34 |
P9L-1 |
29 |
Vega Fc P09: vit -
Hammarby IF FF Lag14
|
Hall B |
Ulf Arkfelt |
|
Lö 2018-02-17 10:10 |
P8M-1 |
36 |
Nya SÖDERTÄLJE KFF blå -
Hammarby P2010-9
|
Hall C |
Ulf Arkfelt |
|
Lö 2018-02-17 10:28 |
P9L-1 |
39 |
Bele Barkarby 3 vit -
Spånga P09-7
|
Hall C |
Ulf Arkfelt |
|
Lö 2018-02-17 11:04 |
P8M-1 |
43 |
Hammarby IF lag3 -
IFK Haninge P10:3
|
Hall A |
Ulf Arkfelt |
|
Lö 2018-02-17 11:22 |
P9L-1 |
46 |
Grödinge SK P09 Grön -
Vega Fc P09: vit
|
Hall A |
Ulf Arkfelt |
|
Lö 2018-02-17 12:17 |
P10L-1 |
56 |
FC Arlanda P08 grön -
Boo Lag 6
|
Hall B |
Ulf Arkfelt |
|
Lö 2018-02-17 12:36 |
P9L-2 |
59 |
Ängby Röd 1 -
Skogås-Trångsunds FF
|
Hall B |
Ulf Arkfelt |
|
Lö 2018-02-17 13:14 |
P10L-1 |
66 |
Enskede IK Svart 2 -
FC Arlanda P08 grön
|
Hall C |
Ulf Arkfelt |
|
Lö 2018-02-17 13:33 |
P9L-2 |
69 |
IF Brommapojkarna 7 röd -
Täby FK P09
|
Hall C |
Ulf Arkfelt |
|
Sö 2018-02-18 08:00 |
F9-1 |
138 |
Kallhälls FF Blå -
Rönninge/Salem Fotboll
|
Hall C |
Ulf Arkfelt |
|
Sö 2018-02-18 08:19 |
F9-2 |
141 |
Kallhälls FF Vit -
Orminge FC
|
Hall C |
Ulf Arkfelt |
|
Sö 2018-02-18 08:38 |
P9M-2 |
144 |
Bällsta FF 2 -
Gröndal Vit
|
Hall C |
Ulf Arkfelt |
|
Sö 2018-02-18 08:57 |
F9-1 |
147 |
BP F10-2 -
Rönninge/Salem Fotboll
|
Hall C |
Ulf Arkfelt |
|
Sö 2018-02-18 09:54 |
F9-1 |
154 |
Bagarmossen Kärrtorp BK 2 -
Stuvsta IF Grön
|
Hall A |
Ulf Arkfelt |
|
Sö 2018-02-18 10:13 |
F9-2 |
157 |
Bagarmossen Kärrtorp BK 3 -
Stuvsta IF Svart
|
Hall A |
Ulf Arkfelt |
|
Sö 2018-02-18 10:32 |
P9M-2 |
160 |
Bällsta FF 2 -
Bele Barkarby 3 svart
|
Hall A |
Ulf Arkfelt |
|
Sö 2018-02-18 10:51 |
F9-1 |
163 |
Bagarmossen Kärrtorp BK 2 -
Kallhälls FF Blå
|
Hall A |
Ulf Arkfelt |
|
Sö 2018-02-18 11:29 |
P9M-2 |
170 |
Gröndal Vit -
BKBK Grön
|
Hall B |
Ulf Arkfelt |
|
Sö 2018-02-18 11:48 |
P9M-3 |
173 |
Spånga IS FK lag 6 -
Djurgården IF P09-32
|
Hall B |
Ulf Arkfelt |
|
Sö 2018-02-18 12:07 |
P9M-4 |
176 |
Viggbyholm IK FF -
Bällsta FF 4
|
Hall B |
Ulf Arkfelt |
|
Sö 2018-02-18 12:26 |
P9M-5 |
179 |
Stockholm City FC -
Bällsta FF 1
|
Hall B |
Ulf Arkfelt |
|
Sö 2018-02-18 12:45 |
P9M-3 |
182 |
Vasalunds IF Solna -
Grödinge SK P09 Vit
|
Hall B |
Ulf Arkfelt |
|
Sö 2018-02-18 13:04 |
P9M-4 |
186 |
Spånga IS FK 5 -
Viggbyholm IK FF
|
Hall C |
Ulf Arkfelt |
|
Sö 2018-02-18 13:23 |
P9M-5 |
189 |
Spånga P09-9 -
Stockholm City FC
|
Hall C |
Ulf Arkfelt |
|
Sö 2018-02-18 13:42 |
P9M-3 |
192 |
Bällsta FF 3 -
Spånga IS FK lag 6
|
Hall C |
Ulf Arkfelt |
|